Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

  "Nie radzimy sobie z samorządowym bezprawiem, Miasto chce nas zniszczyć" - Limanowscy...

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Musimy przywrócić Miasto nam, mieszkańcom

Drukuj

„(R)Ewolucja! Czas pokory minął”

rewolucja

 „Mamy dość kłamstw - bierzemy sprawy w swoje ręce! ”

Na 26 kwietnia grupa Anonymous Poland zapowiada wielką akcję protestacyjną z udziałem tysięcy Polaków. Jej efektem ma być „pokojowa rewolucja”, która doprowadzi do zmiany władzy w kraju. Do zapowiedzi wydarzenia na Facebooku cały czas dołączają kolejne osoby. W chwili pisania tego udział w akcji „(R)Ewolucja! Czas pokory minął” deklaruje już prawie 6,5 tys. osób.
 
- Drodzy Rodacy!  Nadszedł czas zmian. Wiosna 2015 zapisze się chlubnym słowem na kartach historii jako wielki, pokojowy zryw Polaków w walce o odzyskanie wolności i tożsamości narodowej.  Bez względu na to, czy jesteś bezrobotnym, leśnikiem, emerytem czy rencistą, nauczycielem, uczniem, biednym czy bogatym – razem stańmy naprzeciw niesprawiedliwości i uciskowi, który serwują nam nasze władze! Przyłącz się do nas, bo będzie to jedyna szansa na lepszą przyszłość dla naszych !  W Polsce jest prawie 40 mln podobnych Tobie osób, którym system rządów niszczy życie i status społeczny. Ponad 2 mln Polaków wyjechało za granicę w poszukiwaniu lepszego życia. My, obywatele Polski, nie godzimy się na takie traktowanie i po raz kolejny jednoczymy się pod wspólnym sztandarem
– czytamy w manifeście grupy Anonymous Poland.


Organizatorzy manifestacji, przypominają, że w myśl Konstytucji RP, rozdz. I art. 4: „władza zwierzchnia w RP należy do narodu i to naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio”. Podkreślają jednocześnie, ze „najwyższy czas przejąć tę władzę!”.

Z dostępnych w internecie informacji możemy się dowiedzieć, że „(R)Ewolucja” jak określają ją członkowie Anonymous Poland ma być całkowicie pokojowa. Deklarujący chęć udziału w demonstracjach przestrzegani są, aby nie prowokować interwencji policji i unikać dewastowania mienia wspólnego.

- Ma to być POKOJOWA REWOLUCJA: nie chcemy przemocy, nie będziemy walczyć z naszymi braćmi i siostrami, nie chcemy dewastowania wspólnego mienia i państwa, w którym żyjemy, nie będzie wulgaryzmów i prowokacji mogących wywołać interwencję policji i próbę zbrojnego stłumienia REWOLUCJI przez władzę. Nie damy im takiej możliwości! - zapowiadają inicjatorzy akcji.

Za: http://niezalezna.pl

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla