Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

  "Nie radzimy sobie z samorządowym bezprawiem, Miasto chce nas zniszczyć" - Limanowscy...

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Musimy przywrócić Miasto nam, mieszkańcom

Drukuj

Konferencja dla przedsiębiorczych w Krakowie

konferencja

„12 kroków do sukcesu”, adresowanego do przedsiębiorców i osób marzących o własnym biznesie.

Jacek Walkiewicz, Tomasz Kammel, Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak – to tylko niektóre nazwiska na liście panelistów cyklu konferencji „12 kroków do sukcesu”, adresowanego do przedsiębiorców i osób marzących o własnym biznesie

Spotkania odbędą się w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Pierwsza konferencja w Warszawie zgromadziła blisko 100 przedsiębiorców. Kolejną zaplanowano na 8 października w Krakowie. W stolicy Małopolski organizator - Fundacja „Twoja Inicjatywa!” - zaplanował jeszcze trzy inspirujące spotkania.

Krakowska konferencja - pod nazwą „Planowanie” – odbędzie się w Hotelu Park Inn przy ul. Monte Cassino 2. Przedsiębiorcy dowiedzą się wszystkiego na temat planowania własnej działalności gospodarczej. Prelegenci będą mówić o zakładaniu firmy, wyborze formy opodatkowania, najważniejszych aspektach księgowych, pozyskiwaniu funduszy na rozwój etc. Pozostałe konferencje pt. „Zarządzanie”, „Promocja” i „Sprzedaż” odbędą się w Krakowie w lutym, marcu i maju 2016 roku. – Wszystkie razem tworzą cykl spotkań z kompleksową i szczegółową dawką wiedzy, której potrzebują dzisiejsi przedsiębiorcy – mówi Anna Flaga, Prezes Fundacji „Twoja Inicjatywa!”.

Tylko kilka kroków

Program konferencji został oparty na książce "To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu", która ukazała się na rynku z początkiem tego roku. – Książka cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców rozpoczynających swoją przygodę z biznesem – podkreśla Adam Głos, prezes Tax Care i pomysłodawca publikacji. – Program konferencji został oparty na książce i przedstawia wszystkie aspekty związane z prowadzeniem własnego biznesu, dzieląc je na 4 moduły tematyczne takie jak Planowanie, Zarządzanie, Promocja, Sprzedaż – podkreśla Adam Głos. Program konferencji został przygotowany tak, by każdy z uczestników mógł znaleźć w nim coś dla siebie, niezależnie od tego, czy zdecyduje się na uczestnictwo w jednym spotkaniu, czy wybierze cały cykl tworzący całość. W ramach każdego z modułów eksperci z danej dziedziny przeprowadzą po trzy praktyczne warsztaty m.in. o finansowaniu działalności gospodarczej, zarządzaniu czasem, skuteczniej sprzedaży i komunikacji. Dodatkowo, w ramach wydarzenia prelegenci podpowiedzą jak budować sieć kontaktów, w jaki sposób zrealizować skuteczną kampanię marketingową. Aby przybliżyć się do osiągniecia pełnego sukcesu, należy wziąć udział we wszystkich 4 modułach tematycznych, które jednoznaczne są ze zrobieniem 12 kroków do sukcesu.

Do sukcesu zainspirują

Każdemu z modułów został przypisany mentor, który opowie o trudnej sztuce motywacji, o roli determinacji w dążeniu do celu, radzeniu sobie ze stresem i pokonywaniu przeciwności losu. Do sukcesu inspirować będą: Jacek Walkiewicz - psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm; Otylia Jędrzejczak i Robert Korzeniowski - wielokrotni mistrzowie olimpijscy, świata i Europy oraz Tomasz Kammel – znany polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, reprezentujący środowisko show – biznesu.

Wszystkie konferencje, które odbędą się w Krakowie:

Więcej informacji na stronie: www.12krokowdosukcesu.pl

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla