Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Kongres Mediów w Ziemi Świętej

Kongres Mediów w Ziemi Świętej

Polscy dziennikarze solidarni z narodem palestyńskim.

Kongres SMART: Inteligentny Region - koncepcja SMART CITIES

Kongres SMART: Inteligentny Region - koncepcja SMART CITIES

Ogólnopolski Kongres SMART to największe wydarzenie dedykowane przedstawicielom biznesu oraz...

Drukuj

W Jaworkach odbył się Turniej Dysk Golfa

golf

Piąte eliminacje, Mistrzostwa Polski w Dysk Golfie to już historia 

 Upalny sierpień przysporzył mieszkańcom i turystom Jaworek wielu emocji. W dniach 7-8 sierpnia na terenie Areny Narciarskiej Jaworki-Homole odbył się Turniej Dysk Golfa, który był jednocześnie piątą eliminacją Mistrzostw Polski organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Disc Golfa.

 W zawodach mogli wziąć udział wszyscy, bez względu na płeć, wiek i kondycję fizyczną, jak mówili organizatorzy – najważniejsze to mieć „chłodną głowę” i precyzję.

 Fala afrykańskich upałów, która już jakiś czas temu napłynęła do Polski sprawiła, że uczestnicy turnieju cieszyli się wspaniałą pogodą i mogli współzawodniczyć ze sobą w przyjemnej atmosferze rywalizacji. Nie zabrakło fantastycznej zabawy i dobrego humoru towarzyszącego uczestnikom turnieju, z pewnością każdy mógł czuć się wygrany.

 Zwycięzcom turnieju serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Dysk Golfie.

 To był wspaniały turniej, pierwszy na 18 dołkach, pierwszy dwudniowy w historii polskiego Disc Golfa. Zagrało sporo nowych zawodników co nas niezmiernie cieszy! Najmłodszy gracz miał 8 lat a najstarszy 83! WOW! Frekwencja dopisała mimo upału. Było na prawdę gorąco, dzięki za napoje OSHEE, dzięki za okulary Pernod Ricard. Wielkie dzięki dla Mateusz Ligocki - Matys za promowanie sportu w regionie. Wysoka piątka dla współorganizatorów i sponsorów - czytamy na stronie Polskiego Stowarzyszenia Disc Golfa

 Słowa uznania należy skierować także pod adresem Pensjonatu „Amon”, który przyjął przybyłych uczestników – podkreśla Mateusz Ligocki.

 

 

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla