Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Kongres Mediów w Ziemi Świętej

Kongres Mediów w Ziemi Świętej

Polscy dziennikarze solidarni z narodem palestyńskim.

Kongres SMART: Inteligentny Region - koncepcja SMART CITIES

Kongres SMART: Inteligentny Region - koncepcja SMART CITIES

Ogólnopolski Kongres SMART to największe wydarzenie dedykowane przedstawicielom biznesu oraz...

Drukuj

Otwarcie Kongresu Mediów w Ziemi Świętej

Kongres Mediów w Ziemi Świętej

W programie planowane są obrady plenarne w Betlejem

 W odpowiedzi na apel Kustosza Ziemi Świętej oraz po osobistej wizycie przedstawicieli Arab Hotel Association w warszawskiej siedzibie Stowarzyszenia Mediów Polskich, została podjęta inicjatywa zorganizowania Kongresu Polskich Mediów w Ziemi Świętej. Dzięki zaangażowaniu wielu współorganizatorów, w tym wspomnianego Arab Hotel Association oraz Biura Podróży Jerusalem T&T i Palestyńskiego Ministerstwa Turystyki i Starożytności, idea Kongresu została wcielona w życie i zaplanowana na 18-25 sierpnia br. Wobec niniejszego, JUBILEUSZOWY – X KONGRES POLSKICH MEDIÓW zaprowadzi jego uczestników do Ziemi Świętej i będzie to trzecie już w tym miejscu spotkanie żurnalistów pod patronatem SPM-u. Poprzednie edycje były zorganizowane na zaproszenie Izraelskiego Ministerstwa Turystyki.

W Kongresie wezmą udział przedstawiciele mediów ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych. Dziennikarze reprezentują prasę, radio i telewizję oraz media elektroniczne. W tak krótkim czasie udział zgłosiło aż ponad 80 osób.

W programie planowane są obrady plenarne w Betlejem, spotkania z najwyższymi władzami Palestyny, w tym spotkanie z Mahmudem Abbasem – prezydentem Palestyny, Jego Eminencją Fouad Twal – patriarchą Jerozolimy, Kustoszem Ziemi Świętej, panią Verą Baboun – burmistrzem Betlejem. Program przewiduje także pobyt w Jerycho, Hebronie, Ramallah, Jenin, nad Morzem Martwym i Jeziorem Tyberiadzkim oraz w Nazarecie.

Za:http://polskiemedia.org/

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla