Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Kongres Mediów w Ziemi Świętej

Kongres Mediów w Ziemi Świętej

Polscy dziennikarze solidarni z narodem palestyńskim.

Kongres SMART: Inteligentny Region - koncepcja SMART CITIES

Kongres SMART: Inteligentny Region - koncepcja SMART CITIES

Ogólnopolski Kongres SMART to największe wydarzenie dedykowane przedstawicielom biznesu oraz...

Drukuj

List czytelnika: „Odwracamy tabelę - Belska na czele"

Belska

"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi”. PiS, jako partia zwrócona w stronę Kościoła powinna pochylić się nad tym pomysłem.

Droga Redakcjo!

Jestem po lekturze wywiadu z Panią Małgorzatą Belską i związku z tych chciałabym na gorąco podzielić się z Państwem refleksjami, jakie w związku z tym mi się nasunęły. W tytule tego wywiadu wskazano na trafną uwagę, że posłowie obecni w Sejmie przez kolejne kadencje są oderwani od rzeczywistości. Jest to prawda, którą widać gołym okiem.

 Z tego względu zasadne wydaje się dokonanie zmiany kadry - nadać władzy ustawodawczej powiew świeżości w postaci osób świadomych tego, co jest dla Polaków ważne, jakie są ich obawy i jakie wiążą nadzieje z władzą, którą chcą wybrać.

Listy z kandydatami też zdają się szydzić z wyborcy, czego rezultatem są "jedynki". Przykładem tego jest lista PiS-u, gdzie wyrazem swoistej arogancji jest obsadzenie Pana Piotra Naimskiego, Warszawiaka, jako numer jeden.  Mając na uwadze jego miejsce zamieszkania, nie gwarantuje tego, że będzie skutecznym politykiem działającym na rzecz naszego regionu.

W związku z tym chciałabym wysunąć pomysł, aby zgodnie z biblijnym cytatem zagłosować na tych z końca listy "ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi...."

Z poważaniem. Karolina Śmiercia.

 

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla