Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

  "Nie radzimy sobie z samorządowym bezprawiem, Miasto chce nas zniszczyć" - Limanowscy...

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Musimy przywrócić Miasto nam, mieszkańcom

Drukuj

X Kongres Polskich Mediów w Ziemi Świętej

 kongres Palestyna

Uczta duchowa: Wizyta w Ziemi Świętej

Materiał ,,X Kongres Polskich Mediów w Ziemi Świętej” wpisuje się w kategorię multimedia niosąc równocześnie przesłanie o wpływie pobytu w Ziemi Świętej na dotychczasowe życie uczestników Kongresu, którzy dają świadectwo głębokiej przemiany duchowej, którą przeszli.

kongres Izrael

http://pawelznyk.pl/wyd_Kongres_Polskich_Mediow_w_Ziemi_Swietej.htm

W Kongresie polskich Mediów wzięli udział przedstawiciele mediów reprezentujących prasę, radio i telewizję oraz media elektroniczne. Spotkali się z najwyższymi władzami Palestyny, w tym z Mahmudem Abbasem - prezydentem Palestyny.

Uczestnicy Kongresu wzięli udział w odnowieniu sakramentu Chrztu Świętego w Kanie Galilejskiej, wielu spośród dziennikarzy odnowiło również swoje przysięgi małżeńskie. Dzięki temu doświadczyli bliskiej obecności Boga i jak przyznali wrócili do Polski zupełnie odmienieni.

Wizyta w Ziemi Świętej była dla nich prawdziwą ucztą duchową. Udział w nabożeństwach, podążanie śladami Jezusa, odwiedzenie miejsc wprost emanujących świętością i tajemnicą wiary, było dla wielu bardzo silnym przeżyciem.

Podczas pobytu w Ziemi Świętej dziennikarze mieli okazję przyjrzeć się obecnej sytuacji panującej na Bliskim Wschodzie zupełnie z innej perspektywy, z której widać jak Palestyna boryka się z wieloma problemami spowodowanymi przez Państwo Izrael. Codzienna egzystencja w Strefie Gazy jest niezwykle trudna, ponieważ mieszkańcy żyją w obozach zamkniętych bez możliwości normalnego funkcjonowania. Ograniczenia dotyczą nie tylko braku dostępu do bieżącej wody, ale również zamkniętych kanałów komunikacyjnych. Życie na Ziemi Świętej dla wielu Palestyńczyków stało się koszmarem. Pokój na Bliskim Wschodzie to marzenie nie tylko Chrześcijan, ale całej społeczności pogrążonej w niewyobrażalnym bólu.

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla