Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

  "Nie radzimy sobie z samorządowym bezprawiem, Miasto chce nas zniszczyć" - Limanowscy...

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Musimy przywrócić Miasto nam, mieszkańcom

Drukuj

Adwokat Paweł Bała doktor nauk prawnych, wykładowca uniwersytecki będzie reprezentował redakcję przed sądem

bała dyplom int

Na sali sądowej dojdzie do starcia dwóch kancelarii adwokackich. Krakowskiej wynajętej przez wójta Bolesława Żabę i rzeszowsko - pienińskiej mecenasa Pawła Bały.

Redakcja ,,Wieści prosto z Gór” skontaktowała się z mecenasem Pawłem Bała, prosząc o pomoc prawną w trakcie procesu z powództwa gminy Mszana Dolna. Jak wprost mówi adwokat, sprawa pozwu wójta Mszany Dolnej przeciwko redaktorowi naczelnemu redakcji szczerze go zdziwiła. W jego ocenie jest to dość osobliwy przypadek. W związku z tym podjął decyzję, że w trakcie procesu będzie reprezentował redakcję przed sądem.

Sprawa z powództwa gminy Mszana Dolna przeciwko redaktorowi naczelnemu redakcji ,,Wieści prosto z Gór” wzbudza coraz większe zainteresowanie. Wygląda na to, że na sali sądowej dojdzie do starcia dwóch kancelarii adwokackich. Krakowskiej wynajętej przez wójta Bolesława Żabę i rzeszowsko - pienińskiej mecenasa Pawła Bały.

W niedługim czasie postaramy się przeprowadzić wywiad z mecenasem Pawłem Bała, aby poznać jego szczegółową ocenę pozwu wójta Bolesława Żaby.

dr Paweł Bała - adwokat, założyciel Kancelarii Adwokackiej w Rzeszowie i w Szczawnicy, doktor nauk prawnych, autor szeregu analiz i ekspertyz prawnych z zakresu prawa publicznego i systemów zarządzania. Wykładowca uniwersytecki, autor i współautor monografii i kilkudziesięciu artykułów z zakresu prawa publicznego. 

 

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla