Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

  "Nie radzimy sobie z samorządowym bezprawiem, Miasto chce nas zniszczyć" - Limanowscy...

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Musimy przywrócić Miasto nam, mieszkańcom

Drukuj

"Wieści prosto z Gór": 2 Miliony Odsłon - Nowe Otwarcie Portalu na Potrzeby Regionu

 wiesci1int

 Prezent dla Czytelników na Święto Trzech Króli.

Rusza nowy projekt polegający na możliwości tworzenia podstron poszczególnych miejscowości, przez ich mieszkańców.

            Trzej Królowie symbolizują ludzi pochodzących z różnych warstw społecznych i narodowości, którzy stanęli w Betlejemskiej Szopie na równi. Podobnie będą traktowani wszyscy, którzy zechcą dołączyć do Wieści prosto z Gór i  wspólnie z nami tworzyć jeden wspólny portal informacyjny. Nie ma znaczenia zajmowane stanowisko czy pełniona funkcja, podstrony miejscowości może tworzyć na równych prawach każdy, komu leży na sercu dobro regionu.

             Każdy kto podejmie współpracę z Redakcją otrzyma kody i hasła dostępu do portalu i będzie mógł sam dodawać artykuły, które są na nim publikowane. Oferta współpracy jest więc skierowana do  samorządowców, instytucji  stowarzyszeń, fundacji oraz osób prywatnych. 

Samo tworzenie i dodawanie postów dzięki nowym rozwiązaniom technicznym będzie niezwykle proste i intuicyjne, dostępny będzie również filmik instruktażowy, który krok po kroku pokazuje jak to robić.

Start dla nowego szablonu przewidywany jest na okres Świąt Wielkanocnych do tego czasu zakończą się negocjacje z osobami które wyrażą zainteresowanie współpracą. Będzie to doskonała okazja by portal przy Państwa współpracy odrodził się w zupełnie nowej odsłonie.

Jako Redakcja będziemy mieli również możliwość publikowania niezwykle istotnych wiadomości z danej miejscowości na stronie głównej portalu.

Dla osób zainteresowanych współpracą przewidujemy szkolenie oraz przesyłamy szczegółową ofertę podjęcia współpracy.  Gwarantujemy również anonimowość,  jeżeli będzie takie życzenie prowadzącego daną podstronę.

 

 

 Propozycja stworzenia lokalnych portali informacyjnych w oparciu o Wieści prosto z Gór

Tatry - Podhale - Pieniny - Gorce - Beskid Sądecki - Beskid Wyspowy - Beskid Niski

 

Promocja Regionu - W związku z coraz większą popularnością, portal Wieści prosto z Gór rozszerza swoją działalność. Potrzeba szybkiego i obiektywnego dostępu do informacji z „własnego podwórka” stała się motywem do umożliwienia zakładania podstron dla poszczególnych miejscowości przez włodarzy, ludzi kultury, społeczników czy też przez lokalną opozycję, zamieszkujących dany subregion.

Twórczy Potencjał - Otrzymujesz narzędzie które można dowolnie wykorzystać na rzecz promocji, rozwoju, kontroli władzy. Portal daje również możliwość odsunięcia od władzy ludzi którzy sprzeniewierzyli się idei służby wobec swoich mieszkańców i zastąpienia ich ludźmi z poza układów.

To Jest Twoja Własność - Otrzymujesz kody i hasła dostępu, jesteś całkowicie wolny w tym co robisz, strona jest Twoją własnością i Ty nią zarządzasz. Dzierżawy nikt nie może Tobie wymówić – Ty decydujesz jak długo i na jakich zasadach chcesz współpracować z portalem Wieści prosto z Gór.

Skorzystaj z Okazji - Za pośrednictwem portalu możliwe jest zaprezentowanie różnych punktów widzenia na sprawy lokalne, które nierzadko mają wpływ na polityczny układ w danej gminie i potrafią się odbić echem na cały region.

Nie Pozwól Sobą Manipulować - Atrakcyjne przedstawienie funkcjonowania samorządów oraz podejmowanych przez nie działań może podnieść zainteresowanie mieszkańców wobec spraw, które ich dotyczą. Koncentracja na tematach lokalnych jest ważna także dlatego, że czytelnicy nie ufają wiadomościom ukazującym się w mediach ogólnopolskich, które na co dzień otrzymują za pośrednictwem telewizji, radia oraz głównych internetowych portali informacyjnych.

Stop Oligarchom - Dzięki naszej propozycji masz możliwość przełamania istniejącego monopolu na przekazywane informacje, co może przełożyć się na wielu poziomach funkcjonowania Twojej gminy.

Atrakcyjna cena - Koszty związane z założeniem i dzierżawą   podstrony są uzależnione od wielkości danej miejscowości. Stworzenie podstrony nie wiąże się wyłącznie z samodzielnym jej prowadzeniem. Masz możliwość zlecenie tworzenia i redagowania artykułów przez naszych redaktorów.

 

                      Wspólne działanie to gwarancja sukcesu

                           Z poważaniem,  

                         Zespół Redakcyjny

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla