Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

  "Nie radzimy sobie z samorządowym bezprawiem, Miasto chce nas zniszczyć" - Limanowscy...

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Musimy przywrócić Miasto nam, mieszkańcom

Drukuj

To była prawdziwa pompa - Otwarcie biura okręgowego PiSw Nowym Sączu

Bez nazwy-2

W kuluarach poruszono temat kolejnej wojny na linii burmistrz Władysław Bieda - limanowscy przewoźnicy w kontekście zadłużenia miasta Limanowa.

 Wiesław Janczyk czynił honory gospodarza, serdecznie witając zaproszonych gości, dziękując im  za przybycie na otwarcie biura okręgowego PiS. A było, kogo witać na otwarcie biura przybyli samorządowcy z całego regionu, m.in. Józef Pilch wojewoda małopolski,  Ryszard Nowak prezydent Nowego Sącza wraz z wiceprezydentem Wojciechem Piechem i Bożeną Jawor,  Marek Pławiak starosta nowosądecki, Jan Puchała starosta limanowski, posłowie, burmistrzowie, wójtowie i radni.
 Biuro poświęcił ks. prałat dr Jerzy Jurkiewicz z bazyliki św. Małgorzaty.

kropidło

Ryszard Legutko dziękując za inicjatywę mówił  -  Kiedy jest się obdarzonym zaufaniem, to tym bardziej mobilizuje i zobowiązuje do wywiązywania się z obietnic. Będziemy się starali na to zaufanie zasłużyć.
 
Bardzo się cieszą, że prof. Ryszard Legutko zechciał współuczestniczyć w działalności, która ma tutaj być. Niech to miejsce stanie się miejscem otwartym, na debaty, jakiej odpowiedzialności oczekujemy od rządu premier Beaty Szydło, od lidera PiS.
Gdy będzie trzeba, wyjdziemy na ulicę, aby być bliżej ludzi, blisko ich spraw, marzeń, dążeń i oczekiwań. Będziemy starali się im sprostać - podkreślił wiceminister Wiesław Janczyk.
 
Kiedy zakończyły się oficjalne przemówienia w kuluarach poruszono temat kolejnej wojny na linii burmistrz Władysław Bieda - limanowscy przewoźnicy w kontekście zadłużenia miasta Limanowa.
 biuro otwarcie

Nie ma co ukrywać, mówią wtajemniczeni,  zadłużenie jest duże i wciąż rośnie - ale czy aby zmniejszyć zadłużenie burmistrz pokusiłby się na nieuprawnione roszczenia wobec przewoźników? Pojawia się informacja że mógł zostać przekroczony próg 60% zadłużenia, co  może skutkować wprowadzeniem zarządu komisarycznego. Władza może zostać odwołana? Prawda czy fałsz padają pytania?
Kiedy wśród rozmówców pytania się mnożą Bogumił Pietrucha dość emocjonalnie zabiera głos  -  ale czy to mógłby być prawdziwy powód że nie mogę odzyskać swoich pieniędzy z firmowego konta w kwocie 75 tysięcy złotych, które zajął mi komornik na podstawie tytułu egzekucyjnego który budzi tak wiele kontrowersji prawnych, a został wystawiony przez UM Limanowa?
Czy to na tą informację gwałtownie zareagował  Józef Pilch wojewoda małopolski?
 
Do tematu powrócimy, sprawdzimy kiedy premier może odwołać burmistrza miasta i zastąpić go komisarzem rządowym?

pietrucha wojewoda

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla