Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

  "Nie radzimy sobie z samorządowym bezprawiem, Miasto chce nas zniszczyć" - Limanowscy...

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Musimy przywrócić Miasto nam, mieszkańcom

Drukuj

4. Bieg Sądeczan z Kryniczanką już 28 maja. Zapisy start!

bs44 0 1 21
Po raz czwarty zapraszamy do Starego Sącza. Ponownie pobiegniemy w ramach święta lokalnej społeczności - Zjazdu Sądeczan. Do wyboru 3 dystanse, dla najwytrwalszych - klasyfikacja open! Przygotowujemy pakiety startowe, medale pamiątkowe i wysokie nagrody finansowe.

Już można się zapisywać!
Przygotowujemy szybką, przełajową trasę o długości 3 km. Została ona wytyczona na terenach przyległych do Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu. Nawierzchnia jest urozmaicona, z kostką, asfaltem i trawą. Profil trasy jest łagodny, z minimalnym przewyższeniem. Bezpośrednio przy ośrodku zlokalizowana będzie strefa startu/mety.
Trasę można pokonać 1, 2 lub 3 razy (do wyboru dystanse 3, 6 i 9 km). Wyróżnikiem Biegu Sądeczan jest tzw. Tryptyk Sądecki, obejmującym wszystkie serie imprezy. Sumaryczny dystans klasyfikacji głównej to 18 km. Zwyciężą Ci, którzy uzyskają najlepszy łączny czas we wszystkich trzech startach.
Pierwsza, najkrótsza seria rozpocznie się o godz. 9:00, kolejne o 13:00 i 15:00. Limity na pokonanie poszczególnych dystansów to 21', 48' oraz 72''. Do kolejnych biegów uczestnicy będą ruszać z przewagą czasową uzyskaną we wcześniejszej serii. Biegacze, którzy nie ukończą danej serii, odpadną z rywalizacji w klasyfikacji Tryptyku Sądeckiego, ale wciąż mogą podejść do kolejnej serii i walczyć o medal uczestnika imprezy.
Aby zdobyć pamiątkowy medal imprezy, wystarczy ukończyć serie na 6 i 9 km lub tylko jedną z nich.  
W klasyfikacji głównej - Tryptyku Sądeckim - rywalizować będziemy w kategoriach open kobiet i mężczyzn, kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn (18-29, 30-49, 50+). Zapewniamy elektroniczny pomiar czasu.
Czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Do biegaczy trafią także nagrody rzeczowe. Niebawem w portalu www.festiwalbiegow.pl podamy szczegółowy wykaz nagród.
Wyniki serii rozgrywanej o godz. 13:00 (dystans 6 km) zostaną zaliczone do Grand Prix Małopolski 2017.
W pakiecie startowym 4. Biegu Sądeczan z Kryniczanką znajdą się m.in. chusta wielofunkcyjna, woda Kryniczanka, kupon na ciepły posiłek oraz los na upominek. Wpisowe to tylko 10 zł i w całości zasili konto Funduszu Stypendialnego Braci Potoczków, wspierającego uzdolnioną młodzież z terenu Sądecczyzny.
Zapisy do biegu już trwają. Nie ma limitu uczestników. Zgłoszenia przyjmujemy przez Internet oraz na miejscu w Biurze Zawodów. Opłatę startową należy wnosić przelewem. Liczba numerów startowych dostępnych w dniu startu w Biurze Zawodów ograniczona - kto pierwszy ten lepszy.
W ramach 4. Biegu Sądeczan z Kryniczanką rozegramy też biegi dzieci na dystansach 400 i 1000m - czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zapisy w biurze zawodów.
Partnerem biegu została Kryniczanka - wydobywana w Krynicy-Zdroju ze źródła Zdrój Główny. Właścicielem marki jest Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A..
4. Bieg Sądeczan z Kryniczanką to sportowy akcent Zjazdu Sądeczan, dorocznego spotkania mieszkańców - obecnych i byłych - Sądecczyzny. Wydarzenie powołało do życia w w 2013 roku Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin”. Zjazd Sądeczan to wyjątkowe wydarzenie dla lokalnej społeczności, lokalne święto, gromadzące całe familie od lat osiadłe na Sądecczyźnie i rozrzucone po całym świecie, przybywające w rodzinne strony z tej okazji. Zjazd jest wyrazem lokalnego patriotyzmu i tożsamości, ale też troski o społeczny i kulturowy rozwój Ziemi Sądeckiej. Także w obszarze sportu, dlatego do uczestnictwa w 3. Biegu Sądeczan najmocniej zachęcamy mieszkańców regionu. Ale nie tylko.
Regulamin 4. Biegu Sądeczan z Kryniczanką: TUTAJ
http://www.festiwalbiegowy.pl/sites/default/files/upload/GP%20Malopolski%20-%20BeskidSKi%20Cross/2017/4.%20Bieg%20Sa%CC%A8deczan%20-%20REGULAMIN.doc
Zapisy: TUTAJ
http://www.festiwalbiegowy.pl/sadeczan-rejestracja/index.php/rejestracja/index
Zapraszamy!
Fundacja "Festiwal Biegów" i Fundacja Sądecka
fot. Bartłomiej TrelaTelewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla