Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

  "Nie radzimy sobie z samorządowym bezprawiem, Miasto chce nas zniszczyć" - Limanowscy...

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Musimy przywrócić Miasto nam, mieszkańcom

Drukuj

Nowy numer ,,Wieści prosto z Gór" zainteresował Parlamentarzystów

budka

Czytano w kuluarach, kawiarniach i w trakcie komisji sejmowych

Treść najnowszego numeru wywołała duże zainteresowanie. Parlamentarzyści z zaciekawieniem czytali gazetę, nie kryli też zdziwienia przebiegiem konfliktu redaktora naczelnego redakcji z wójtem Żabą.

grzeskowiak

Marszałek Senatu Alicja Grześkowiak - Sama byłam kiedyś  radną, jednak nigdy wcześniej nie  spotkałam się z podobnymi roszczeniami i pretensjami wobec prasy czy dziennikarzy.

Wiceprzewodnicząca Klubu Poselskiego Nowoczesna Katarzyna Lubnauer - Jesteśmy przeciwni cenzurze, temu żeby kneblować dziennikarzy i blokować swobodę wypowiedzi, ale wszystko w granicach prawa.

czerwinski

Posłowie PO, z którymi o problemie rozmawialiśmy już po otrzymaniu od wójta Żaby pierwszego żądania usunięcia materiałów z portalu, byli zaskoczeni że wójt mimo wszystko zdecydował się na pozew sądowy. Liczyli, że się opamięta i poprzestanie na roszczeniach, które już kilka miesięcy temu ocenili jako niedorzeczne.

Poseł Andrzej Czerwiński - Taka jest rola prawdziwych mediów, żeby pisać o problemach i sprawach trudnych. Każdy kto działa w sferze publicznej powinien być zainteresowany wyjaśnieniem nawet drobnych plotek, które czasem potrafią zabić. Dobrze, że sprawa została upubliczniona i nagłośniona, że odpowiednie instytucje i środowisko polityczne zostało poinformowane o problemie. Teraz jest czas, żeby na spokojnie wyłożyć swoje racje przed sądem.

Poseł Borys Budka – Blokowanie prasy w jakikolwiek sposób nigdy nie jest czymś dobrym. Dlatego też politycy nie powinni bać się dziennikarzy. Najgorzej jest, jeśli ktoś próbuje kneblować usta dziennikarzom. 

solidarna

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla