Alternative flash content

Requirements

Alternative flash content

Requirements

Polecane

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

Reportaż: Stróż praworządności czy książę bezprawia?

  "Nie radzimy sobie z samorządowym bezprawiem, Miasto chce nas zniszczyć" - Limanowscy...

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Szukamy kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Limanowa

Musimy przywrócić Miasto nam, mieszkańcom

Drukuj

Kukiz’15: Będą interpelacje poselskie w sprawie żądań wójta Żaby?

borowska int

Być może wójt ma jakieś problemy ze swoim ego.

Żądania wójta są absurdalne (…)uzasadnienie wójta nie ma żadnej racji bytu. To żenujące, że wójt rości sobie prawo do zakazania czegokolwiek dziennikarzom. To komentarze parlamentarzystów na wspomnienie o żądaniach wójta Bolesława Żaby.

 siarkowskaPoseł Anna Siarkowska – Kukiz’15 

Może wójtowi uderzyła woda sodowa do głowy? Jak najbardziej mogą Państwo liczyć na moje wsparcie. W razie dalszych problemów złożę interpelację poselską w tej sprawie.

 

 

borowska intPoseł Elżbieta Borowska - Kukiz’15

Żądania wójta są absurdalne, przecież on nie może tak po prostu wystosować pisma, w którym zabrania dziennikarzom publikacji. Jeżeli uznał że jego dobra osobiste zostały naruszone, to powinien wystąpić do Redakcji z żądaniem o sprostowanie. Myślę, że uzasadnienie wójta nie ma żadnej racji bytu. Od tego są media, aby pisać i ukazywać nieprawidłowości na terenie gminy, czy innej lokalnej społeczności. To żenujące, że wójt rości sobie prawo do zakazania czegokolwiek dziennikarzom.

Być może wójt ma jakieś problemy ze swoim ego. Może warto, aby przemyślał, czy nie powinien zrezygnować z pełnionej funkcji.

Społeczność lokalna jest wdzięczna gdy zrobi się coś dobrego. Widać to wyraźnie na przykładzie samorządowców pełniących swoje funkcje niekiedy i przez 20 lat. jeśli samorządowiec jest sprawnym gospodarzem, to wyborcy potrafią to docenić i się odwdzięczyć.

Oczywiście możecie Państwo liczyć na moją pomoc w postaci interpelacji poselskiej, gdyby sprawa przybrała dla Państwa niekorzystny obrót. Bardzo często trzymam z niepokornymi mediami i staram się im pomagać.

Niezwykle budujące są deklaracje wsparcia ze strony posłów, w razie gdyby sprawa przybrała niekorzystny dla Redakcji obrót.

Telewizja Wieści Prosto z Gór

Mighty Free Joomla Template by MightyJoomla